PORTAL INTERNETOWYzaprogramowany dla Ciebie

Dla kogo portal?

Portal internetowy jest to zespół zintegrowanych ze sobą funkcjonalności, który udostępnia różne zasoby (wiadomości, galerie zdjęć, filmy wideo) przy okazji umożliwiając tworzenie społeczności. Portal internetowy w naszym określeniu to nie tylko serwis informacyjny. Aplikacje, które tworzymy często są bardzo rozbudowane współpracują z wieloma zewnętrznymi API.

Komponenty

Modułowość tworzonej aplikacji WWW pozwala na praktycznie dowolne rozszerzenia funkcjonalności. Klient może wybierać w komponentach takich jak: forum dyskusyjne, czat, blog, kalendarz imprez oraz wiele innych.

Sam portal oparty jest na jedym z popularnych frameworków MVC, co w przyszłości umożlwia prostą rozbudowę, nawet przez zewnętrznego programistę.

Bezpieczeństwo danych

Przy stronach o natężonym ruchu dużą role odgrywa dobrze przygowowane zaplecze techniczne. Dzięki naszej pomocy, skonfiurujemy odpowiednio serwer, który będzie umożliwią diagnostykę pracy. Dodatkowo mechanizmy automatycznej kopii zapasowej pozwolą na bezproblemowe wychodzenie nawet z najtrudniejszych opersji.

Stałych
Klientów
Wdrożonych rozwiązań
Projektów graficznych